Pokoje z łazienkami

O nas

Drodzy Państwo, mamy zaszczyt przedstawić Dom dla Osób Starszych „STARZYK”.

Pensjonat „STARZYK” znajduje się w uzdrowiskowej miejscowości Jedlina Zdrój, położonej w uroczych, malowniczych kotlinach, otoczonych zalesionymi wzgórzami, w której leczy sie schorzenia układu ruchu, oraz choroby układu oddechowego. Właśnie to położenie sprawia, że jest tu cudownie o każdej porze roku, zaś wszechobecna cisza i spokój w połączeniu z bogactwem i pięknem otaczającej przyrody sprzyjają kontemplacji i regeneracji sił.

Oferujemy Państwu nowoczesny budynek bez barier architektonicznych, wyposażony w niezbędne udogodnienia dla osób o obniżonej sprawności ruchowej (w tym nowoczesna winda), a także posiadające wysokie, obowiązujace zabezpieczenia zapewniające bezpieczeństwo domowników.
Przygotowalismy dla Państwa pokoje 1 i 2 osobowe z łazienkami. Do dyspozycji oddajemy równiez stylowo urządzony salon i jadalnię.
Nasz budynek posiada nowoczesne zaplecze kuchenne co sprawi, ze przygotowane posiłki spelnią wszystkie wymagania pensjonariuszy.

Wykwalifikowana kadra, na czele z pielegniarką o 25-letnim stażu, zapewni naszym pensjonariuszom całodobową, fachową opiekę i pomoc w codziennych czynnościach (karmienie, utrzymanie higieny, załatwianie spraw osobistych).

Pensjonat „STARZYK” poprzez niewielką liczbę domowników (max 19 osób) tworzy niepowtarzalną domową atmosferę , w której żaden lokator nie będzie czuł się anonimowo. Ponadto dla poprawy, utrzymania dobrego stanu psychicznego, ośrodek zapewnia możliwość zaspokajania potrzeb religijnych i kulturowych. Różnorodna literatura, aktualna prasa, zajęcia relaksacyjne, muzykoterapia, gry i zabawy zapewnią mile spędzony czas we wspólnym gronie.

Niepowtarzalna, piękna lokalizacja pensjonatu, domowa atmosfera, kompetentny personel, oraz wyposażenie gwarantują najwyższą jakość naszych usług.

Galeria:

Opinie i podziękowania

Jestem z zawodu rehabilitantką, jednak ze wzgledu na obecność w domu już dwóch osób wymagajacych opieki (jedna jest po MPD) zostałam zmuszona do podjęcia decyzji oddania wujka z demencjš starczš do domu zapewniajšcemu mu odpowiedniš opiekę. Wybór padł na Dom dla Osób Starszych "Starzyk" w Jedlinie Zdroju. Zasięgnęłam opinii w Miejskim Ośrodku Opieki, okazała sie pozytywna. Przywiozłam wujka aż ze Szczecina. Jestem zadowolona z warunków oraz sprawowanej opieki. Personel jest uprzejmy, posiada odpowiednie podejście do osób starszych i chorych. Króluje tu stale uśmiech, co znacznie poprawia samopoczucie pensjonariuszy. Życzyć sobie można , by we wszystkich domach opieki nad osobami starszymi i chorymi było tyle uśmiechu, radości oraz zachowania godności człowieka starszego i chorego. Goršco polecam ten zakład. Jest to jednostka prowadzona nie tylko profesjonalnie, ale również z miłości i zrozumieniem potrzeb ludzi starszych.

Elżbieta S. - Szczecin

bardzo dobra placówka, miałam tu chorą leżącą teściową po 3 udarach. jestem zadowolona z opieki. Polecam ja będę ponownie korzystała z usług tej placówki

Anna

Dom Dla Osób Starszych "Starzyk" w Jedlinie Zdroju jest wyjątkowym miejscem w którym moja mama znalazła "drugi dom". Opieka jest fachowa, a Pani Pielęgniarka ma świetne podejście do ludzi starszych, niepełnosprawnych i chorych. Mając mamę w "Starzyku" mogę być o Nią spokojna, co jest ważne, bo dużo pracuję zawodowo. Warunki bardzo dobre. Gorąco polecam.

Jolanta Jakimiec